This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

   

           

   
GDAŃSK

 a
 
 
Gdańsk nadmorski Gdańsk centralny Gdańsk  wypoczynkowy Gdańsk widokowy Gdańsk  Oliwa
                              
butonbrze
                                                                                                                                      Noclegi blisko Swissmed-u                                                                     
Przeczytaj uważnie


 Przeczytaj uważniePrzychodnia Wileńska , Szpital Wileńska Swissmed

Gdańskul Wileńska 44 , 80-215 Gdańsk, Rejestracja tel 58 524 15 00

Przychodnia przyszpitalna

Przychodnia zlokalizowana jest na parterze Szpitala Swissmed.

Zapraszamy pacjentów w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia oraz pacjentów prywatnych.

W ramach przychodni odbywają się konsultacje w  z następujących specjalności: chirurgii naczyniowej, chirurgii ogólnej, ortopedii, kardiochirurgii i anestezjologii.

W przychodni działa też Pracownia Endoskopowa,w której wykonywane są m.in badania gastroskopii oraz kolonoskopii.

Rejestracja do specjalisty gastroenterologa pod numerem tel.58 524 15 40

Centrum Okulistyki Laserowej

Centrum Okulistyki Laserowej Szpitala Swissmed jest przychodnią przeznaczoną dla pacjentów borykających się z problemami narządu wzroku. Zostało wyposażone w specjalistyczny sprzęt okulistyczny do kompleksowych badań diagnostycznych, badań kwalifikujących do zabiegów okulistycznych oraz sprzęt zabiegowy

Główną specjalnością Centrum jest Laserowa Korekcja Wzroku. Przy pomocy lasera excimerowego można usunąć wadę krótkowzroczności, dalekowzroczności i astygmatyzmu oraz ich kombinacji. W 2009 roku został zakupiony mikrokeratom MORIA, dzięki któremu możliwe stało się poszerzenie oferty o nowe metody korekcji. Od marca 2009 wykonywane są poza standardowymi metodami LASIK i LASEK także SBK LASIK i EPI-LASIK. Metody korekcji oraz efekt zabiegu są określane przez lekarza w trakcie badania kwalifikacyjnego. Zabiegi są bezbolesne, przeprowadzane w znieczuleniu miejscowym z użyciem kropli, wykonywane przez profesjonalny i doświadczony zespół medyczny w warunkach ambulatoryjnych, bezpośrednio w Centrum. Dzięki laserowej korekcji pacjenci mogą się cieszyć dobrym wzrokiem, bez konieczności używania okularów czy szkieł kontaktowych, co daje im możliwość wykonywania wymarzonego zawodu, bądź uprawiania ulubionego sportu.


Centrum leczenia choroby żylakowej

Choroba żylakowa dosięga coraz większą populację społeczeństwa. Jej postacie bywają różne i różnie się je leczy. Nie ma jednej uniwersalnej metody leczenia, dlatego też powstało Centrum Leczenia Choroby Żylakowej.

W naszym centrum zajmujemy się wszystkimi postaciami choroby, od pajączków poprzez leczenie żylaków i powikłań choroby żylakowej jakim są obrzęki i owrzodzenia żylne.

Wizyta konsultacyjna

Chorzy zgłaszają się na konsultację do lekarza specjalisty z zakresu chirurgii naczyń, gdzie oceniany jest stopień zaawansowania choroby. Jeżeli jest konieczne zlecane jest badanie dopplerowskie, które pozwala na dokładną ocenę rozwiniętej patologii żylnej. Dokładna ocena zaawansowania choroby pozwala wybrać właściwą terapię.

Leczenie nieoperacyjne

Farmakoterapia

Polega na podawaniu leków poprawiających napięcie ściany żylnej oraz przeciwdziałające skutkom zaburzeń w mikrokrążeniu i zastojowi limfatycznemu, zawsze towarzyszących patologii żylnej. W wielu przypadkach zachodzi konieczność stosowania leków przeciwzakrzepowych.

Kompresoterapia

Ucisk powoduje zmniejszenie średnicy naczynia żylnego i przepuszczalności włośniczkowej ułatwia powrót żylny. Przeciwdziałając obrzękowi oraz zastojowi limfatycznemu działanie swoje kieruje na główne, zgłaszane przez chorych dolegliwości. Zastosowanie znajdują tu zarówno elastyczne jak i nieelastyczne bandaże oraz różne rodzaje pończoch i rajstop uciskowych.

Skleroterapia

Likwidacja żylaków poprzez śródnaczyniowe wstrzyknięcia chemicznych środków obkurczających, co ma wywoływać jego zarośnięcie. Często jej wyniki są wyłącznie kosmetyczne i czasowe, jeżeli chory nie został prawidłowo zdiagnozowany. Stosowanie skleroterapii ( obliteracji naczyń ) jest właściwym leczeniem pajączków i drobnych żylaków ( venule ). Większe żylaki wymagają zastosowania dodatkowych urządzeń - USG Doppler lub flebografii w trakcie wykonywania zabiegu skleroterapii. Pozwala to na zmniejszenie ryzyka powikłań w trakcie zamykania większych naczyń. Zabieg wykonuje się ambulatoryjnie bez znieczulenia i jest prawie całkowicie niebolesny. W miejscu podania środka obliterującego pojawia się zaczerwienienie, które znika po parunastu godzinach. Przy większych żylakach pojawia się nieznaczny odczyn zapalny i drobne przebarwienie, które ustępuje po kilkunastu dniach. Po zabiegu chorzy muszą parę minut pospacerować, a następnie mogą powrócić do codziennych czynności. Jedynie po zabiegu wymagane jest stosowanie specjalnych bandaży lub pończoch uciskowych, które można nabyć na miejscu.

Leczenie operacyjne

Wykonujemy pełny zakres chirurgii żylnej. Chorzy operowani są po konsultacji z chirurgiem naczyniowym w dniu przyjęcia. Rodzaj znieczulenia jest dobierany indywidualnie według wskazań, pozwalające na bezbólowy przebieg operacji i pooperacyjny. Wypis chorych jest w dniu operacji lub w dniu następnym. Kontrola i usunięcie szwów ustalane jest w momencie wypisu. Szwy usuwamy w naszym ambulatorium.  ( ZRODŁO SWISSMED.PL )


++48 504 640 977      

Warunki rezerwacji  noclegów

2. Rezerwacje wykonujemy głównie telefonicznie.

3. Rezerwacja jest ważna  po potwierdzeniu realizacji. 

4.Oferty LAST MINUTE - maja warunki ustalane indywidualnie

5.Oferta parking - parkingi przy budynkach -są opcjonalnym uzupełnieniem oferty
(wyjątek stanowi ofeta  -parking na posesji - nie strzeżony)
6.Nie prowadzimy przechowania bagażu - nie posiadamy fizycznej możliwości.
7. Zakwaterowanie realizujemy zgodnie z godzinami przyjęć - od 14.
 Przyjęcia po godzinie 22 są indywidualnie rozpatrywane ( Oliwa, Brzeźno).

8.
Oferta na stronie WWW może nie przedstawiać dokładnego stanu lokali ( remonty, niewielkie zmiany itd)
Serwis nie jest serwisem komercyjnym, nie pobiera żadnych opłat. Ma charakter informacyjny.

Prosimy sprawdzić galerię zdjęć poszczególnych ofert 

Gwarantujemy, że nasze zdjęcia są prawdziwe
- nie kopiujemy obcych fotografii ze stron hoteli **** gwiazdkowych !!!

-UWAGA -
              ! Oferujemy tylko sprawdzoną ofertę
!                  
            
                    
strona główna powrót            www.Ego-Centrum.pl               ++48   504 640 977

                                                                                                                                           &
                                                                                                        Copyrights     logo    Engine      
                                                                                                                            www.Ego-Centrum.pl